Ogłoszenie


#1 2010-08-22 03:47:15

JaCa

Boot

Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 2
Punktów :   

Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

Witam

Wnoszę skargę na gracza joker ktory kupił admina (10pln) . Pierw prowokuje innych graczy , a następnie banuje ich  .  Nie jestem jedyną osobą  banowaną przez tego gracza( delikwenta ) . Wnoszę o  odbranie admina temu człekowi ponieważ swoim zachowaniem ośmiesza server i psuje atmosferę  .  Po jego zachowaniu widać ze ma nie wiecej niż 13 lat , a z tego co wiem  takie dziecię nie powinno miec dostępu do funkcji admina .

p.s  proszę wszystkie osoby ktore ten gracz banuje jak mu się podoba o zabranie głosu i poparcię mojej słusznej sprawy (napewno znajdzie się ich troche).

Na tym zakoncze  proszę opozytywne rozpatrzenie sprawy

Offline

 

#2 2010-08-22 08:06:47

 Bols

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 442
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

Dzięki za zgłoszenie, otrzymuje  coraz wieciej skarg na niego i chyba bede zmuszony odebrać mu prawa administratorskie


http://media.steampowered.com/steamcommunity/public/images/avatars/4a/4a477a8035f0f0a8ddb07696a168762b737029e5_full.jpg

Offline

 

#3 2010-08-22 12:03:03

MaRTIn

Boot

Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

A więc w 100% popieram JaCa . Takie dzieci jak Jokkerr nie powinny pełnić funkcji admina . Przedstawię teraz kilka argumentów obciążających tego jakże pojeba*ego dzieciaka . Jednym z nich może być to , że bez przyczyny wyzywa innych graczy , którzy go zabiją ... Bawi się adminem , slapuje się w miejsca do których inni gracze nie mają dojścia i stamtąd zabija Ostatnio na serwerze miała miejsce sytuacja , kiedy nie pozwolił wejść Sokołowi na serwer , kickował go i banował permanentnie dosłownie za nic . Dokładnie tak jak opisał to JaCa , psuje on reputację serwera i proszę o zabranie mu praw administratorskich
P.S - Jestem pewien , iż podemną wypowie się jeszcze wielu graczy którzy ucierpieli , przez jego bezsensowne zachowanie .

Offline

 

#4 2010-08-22 12:11:18

Piorek

Boot

Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

Wiec popieram jace bo ten nuub joker zmiana mapki jak chce gramy na inferno a ten tu votuje crazyjump aim_map i takie male gówna weź ktoś mu pierdolnij w mały leb. Mówił Miszcz Piórek.

Offline

 

#5 2010-08-22 12:23:54

 Bols

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 442
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

nie wiem co zrobic, dostałem screeny na których widać jak to Wy czyli gracze prowokujecie go do banowania np.  wyzywacie go a on daje bana  za obrazę adma, musze sie skontaktować z El Polako i dowiedziec sie co on o tym sądzi,
Jeszcze logi sprawdze i zobaczymy co on wyprawia

P.S. W logach nie dopatrzyłem się zabawy adminem przez Jokera. Zawsze robi vote z pytaniem czy zmiana mapy, jedynie niepotrzebnie banuje permanentnie zamiast na 30min. Pogadam z nim jescze na ten temat.
I zauważyłem  też że szybko się wkurza, powiedzieć coś do niego od razu ban albo kick, ale jak z nim porozmawiam to moze przestanie być taki ostry. Czekamy na nowe dane w tej sprawie


http://media.steampowered.com/steamcommunity/public/images/avatars/4a/4a477a8035f0f0a8ddb07696a168762b737029e5_full.jpg

Offline

 

#6 2010-08-22 15:06:34

JaCa

Boot

Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

moim zdaniem nie ma co dawac mu drugiej szansy , ten delikwent pokazal jaki jest i to jest nie dopuszczalne , nie ma co sie bawic z dzieciakiem tylko zabrac mu admina zeby byl wkoncu spokoj..

Offline

 

#7 2010-08-22 16:52:42

Polako

Admin FFA

Zarejestrowany: 2010-07-05
Posty: 20
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

Po pierwsze Jaca ogarnij słownictwo tytuł tematu nie powinien się tak nazywać "Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor"
na forum obowiązuje kultura.Miałem ssy i widziałęm że gracze sami go prowokują.Więc zamykam temat.I to ty jesteś bachorem.Więc zamykam.Jesli znowu tak będzie napisz jeszcze raz ale kulturalnie

Offline

 

#8 2010-08-22 22:53:46

MaLik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

Bols i Polako jak sprzedajecie admina to do chuja pytajcie się o wiek bo kurwa jakiś idiota, który ledwo oderwał się od cyca matki ma mieć admina, kurwa a potem wkurwia pojeb mały. A i jeszcze jedno kurwa z jakiej paki gracz o nicku mikun ma adma, kurwa opowiem wam coś o nim, kurwa ma 13 lat i gra non steam, a po za tym to jebany szczur z antkowizny (antkowizna- kurwa niedojeby z Rypina i okolic:P). Kurwa wiec zajebcie mu adma bo to jebane dziecko.


Ps. Sorka za kurwy itp.

Offline

 

#9 2010-08-23 04:25:15

Polako

Admin FFA

Zarejestrowany: 2010-07-05
Posty: 20
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

Po pierwsze pain grozić możesz starej a nie mi.Po drugie po nazwisku to po pysku.Po trzecie hu.. cie obchodzi ile mam lat.Sam dostałem ssy jak admin był prowokowany.I z takim słownictwem nie na tym forum.
Już sie ciebie boje możesz mi najwyżej lache zrobić

Offline

 

#10 2010-08-23 08:26:18

 Bols

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 442
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

MaLik napisał:

Bols i Polako jak sprzedajecie admina to do chuja pytajcie się o wiek bo kurwa jakiś idiota, który ledwo oderwał się od cyca matki ma mieć admina, kurwa a potem wkurwia pojeb mały.

Wiec tak o wiek się pytamy, mamy specjalny formularz do wypełniania, ale to koleś napisze ze ma 30 klat a będzie miał 11 tego nie da się sprawdzić

MaLik napisał:

A i jeszcze jedno kurwa z jakiej paki gracz o nicku mikun ma adma, kurwa opowiem wam coś o nim, kurwa ma 13 lat i gra non steam, a po za tym to jebany szczur z antkowizny (antkowizna- kurwa niedojeby z Rypina i okolic:P). Kurwa wiec zajebcie mu adma bo to jebane dziecko.

Co do niego, podawał że ma 16 lat, znajomość podstawowych komend zdał, wszystko było git i jeszcze powiedział że cie zna więc myślałem że jakby co to mu pomożesz, ale okazuje się że nie

P.S. Co do Jokera to dostał ostrzeżenie, ma już więcej nie banować permanentnie za nic. Wiem że możecie miec żal o to że nie zostanie mu odebrany admin, ale jest dużo dowodów za tym że w jego winie leżą tylko niepotrzebne permy, on dawał bany za obrazę admina, niestety zamiast na 30min dawał perma, ale już wszystko powinno wrócić do normy.
Jeżeli jeszcze raz da perma bez powodu to traci admina

OTO DOWODY ŻE GRACZE GO PROWOKUJĄ DO BANOWANIA:

http://a.imageshack.us/img713/7774/aimcrazyjump0001.png


http://a.imageshack.us/img827/3489/aimcrazyjump0002.jpg


http://a.imageshack.us/img135/3713/aimcrazyjump0003.jpg


I co? - Sami prowokujecie wyzywacie go bo was zabija a potem płaczecie że macie bana


http://media.steampowered.com/steamcommunity/public/images/avatars/4a/4a477a8035f0f0a8ddb07696a168762b737029e5_full.jpg

Offline

 

#11 2010-08-23 08:38:20

MaRTIn

Boot

Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

Nie no sorry ,kto robił te ss'y ?! Chyba sam Jokkerr w  momencie kiedy inni gracze dawali odwet za wcześniejsze jego wyzwiska . Chciałbym zobaczyć te screeny w których to on jest prowodylem ...  Ten pajac jest dość cwany bo pokazuje ss w których jest 'niewinny' .

Offline

 

#12 2010-08-23 09:56:55

Polako

Admin FFA

Zarejestrowany: 2010-07-05
Posty: 20
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

Po pierwsze widze że nie dociera że interp jest wymuszany.I KULTURA na forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#13 2010-08-23 11:06:00

 .z.A.o

Boot

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

Powiedz mi Polako... i co z tego, że jest wymuszany? Jak ktoś ma ustawione, że cfg jest "Tylko do odczytu" to nic mu nie zmieni... to tak jak byś chciał odpalić najnowszego Mietka E klase kluczykiem od Skody 105.

Bols... Twój cyt. "OTO DOWODY ŻE GRACZE GO PROWOKUJĄ DO BANOWANIA, Sami prowokujecie wyzywacie go bo was zabija a potem płaczecie że macie bana"
no sie nie dziw chłopie, że wszyscy po nim jadą nie zostawiając suchej nitki. Wyłożysz na niego cały magazynek i nic a on z 5 pestek i leżysz, a nie mówiąc o tym żeby go trafić w głowe.
Ty go bijesz w łeb a i tak cie ubije i Ci pisze - prawe ramie, lewe gamie a głowy nie ma... -.-''
Ja nie wiem skąd ma swój cfg... na commodore go chyba robił przy współpracy z apple.

Ostatnio edytowany przez .z.A.o (2010-08-23 11:06:51)

Offline

 

#14 2010-08-23 11:24:56

 Bols

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 442
Punktów :   

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

wiec tak, nie ma dobrego pluginu na interp, oczywiście oprócz takiego który kikuje za zły interp i wyświetla komunikat żeby zmienić interp, ale tak jak zao mówisz jak cfg jest ustawiony tylko do odczytu to nie da rady zabardzo

Co do jokera to jeśli jeszcze raz da perma za nic to admina traci

Jeżeli macie jakiś pomysł jak zrobić by interp był w 100% ustawiany lub wymuszany to piszcie


http://media.steampowered.com/steamcommunity/public/images/avatars/4a/4a477a8035f0f0a8ddb07696a168762b737029e5_full.jpg

Offline

 

#15 2010-08-23 23:00:43

 Jokkerr c(;

Kozak

Zarejestrowany: 2010-08-19
Posty: 42
Punktów :   -3 
WWW

Re: Jokkerr c(; - Niewyżyty bachor

Haha zao smieszny jestes, rozjebales mnie tym co napisales. Cfg mam ten sam od instalacji i podstawowy i przy nim nic nie kombinowalem, bo nie jestem takim nooobkiem jak wy, a po za tym naucz sie grac lub przejdz na non steama. Moja wina ze nie umiesz trafic w glowe ? Pocwicz i tyle bo takie bajki wymyslasz ze az zal cie koles.


Zasadzić, Spalić, Zalegalizować!
NICK W GRZE :   jokeshyy

http://img230.imageshack.us/img230/8529/jokeruh.jpg

Offline

 

 

 

skillownia

fgh

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl