Ogłoszenie


#1 2011-01-28 15:59:11

 Janosik1910

Smerf

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 22
Punktów :   
WWW

ahhahahah żenada

Przykro Mi że napisze to tak wulgarnie ale to się w głowie nie mieści.
Admin o zajebistym nicku: .[kropka]
Nieogar jebany co go kurwa zeskanuje to bana daje gówno, już kurwa 5 czy 6 raz mam wrzucac te ssy? Kurwa już mnie nerwy biorą dajecie adminów byle komu jakieś kurwa dziekco 16 letnie które w podaniu napisało  ze gra 4 lata w csa a gówno umie.
Bols ogarnij tych adminow bo po prostu poziom srv jest na najnizszym poziomie wszedłem na nuke o  godzinie 15:47 28.01.2010 jednna runda, jeden skan w admina o nicku kropka, gówno nawet nie poszło na specta pooglądać jak gram nic odrazu ssy, pewny że odpalony jestem.

Retard jebany nie admin, wyjdź z domu bocie.
Jak psiałem jedyny admin który ogarnia na tym srv to pewnie yamanaka inoshi bo widze że reszta nic nie wiem na temat csa opróćz tego że jest to strzelanka internetowa.

Macie i się odczepcie odemnie i od Mojego teamu kurwa;/
http://www.esl.eu/pl/player/3709066/           vatos locos
http://www.esl.eu/pl/player/3709066/#/p … r/3786071/        norek
http://www.esl.eu/pl/player/3709066/#/p … r/3787800/        Junior


Moje ip:85.89.185.30
Steamid:0:1:17891151 

Dzień w dzień screenyshoty wrzucać jakaś głupota, po pierwsze mózgi od 2006 roku każdy czit ma wbudowany anty ss więc nawet jeśli bym coś miał , to byście mogliby mi naskoczyć bo byście nie zauważyli różnicy między podrobionymi a normalnymi ssami.
Po 2 denerwuje Mnie coraz bardziej akcja pod tytulem , wchodzi admin w trakcie mapy i sobie ją zmienia dając vote... boty wylosowały taka mape niech ją grają do końca a nie vote zmienic tak nie... ;/


W ciągu jednego tygodnia zrobiono Mi 25 screenów wrzucilem 20 nastepnych nie mam zamiaru wrzucać, u was się nie da pograć przez to że każdy głupi dzieciak dostaje admina...
Myślcie troche... kilka dni temu na mapie de_dust usłyszałem od niego taki tekst... i tak sobie tu nie pograsz jutro kupuje admina.. Kiedy następnego dnia wszedłem na srv mapa bodajże de_inferno kick z miejsca od tego cwela, za obraze admina.. nawet nie zdążyłem dojść do teamu.Później zaczęli mu jęczęć o to że  wh mam nie sprawdził nic na specta nie wszedł nic nie zrobił w kireunku obejrzenia mojej gry po prostu zbanował i tyle.

Ostatnio edytowany przez Janosik1910 (2011-01-28 16:05:34)

Offline

 

#2 2011-01-28 16:07:09

Junior

Boot

Zarejestrowany: 2011-01-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: ahhahahah żenada

. ty sie za hajta masz, a gowno potrafisz. Masz banan na ryju, ze na publicu, na ktorym, no powiedzmy sobie szczerze, 3/4 serwera to boty, masz statystyki na + to pozdrawiam. Jestes taki mierny, ze brak mi slow. Dostajesz skan na jape i odrazu ss leca. Na serwerze pieprzysz glupoty, ze Vatos to ci moze. Uwierz mi, moze duzo wiecej niz ty. Jestes za mierne gowno na niego i na jego caly team. Kazdy z nas zjadlby cie w 1on1 czy 5on5, wiec przestan klepac ciagle te SS i cisnac komus od zer, jesli nim nie jest.

Offline

 

#3 2011-01-28 16:08:40

Rockfin

Admin FFA

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 72
Punktów :   

Re: ahhahahah żenada

Powinny być 5 ss bez UB ja kiedyś pisze(byli 4 admini nie dawac vatosek bana on czysty a oniwtedy ban  pfff Bols ogarnij dziecinade bo grac sie nie da)

Offline

 

#4 2011-01-28 16:11:39

 Janosik1910

Smerf

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: ahhahahah żenada

Powinny być 5 ss bez UB ja kiedyś pisze(byli 4 admini nie dawac vatosek bana on czysty a oniwtedy ban  pfff Bols ogarnij dziecinade bo grac sie nie da)

Nie bardzo rozumiem co Ty tu napisałes... mnóstwo błędów językowych + niezrozumiale złożone zdanie... edytuj to i napisz w taki sposób aby dało się przeczytać i coś z tego zrozumieć.

Offline

 

#5 2011-01-28 17:17:33

 Bols

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 442
Punktów :   

Re: ahhahahah żenada

powiem tak, wiem ze wkurwiające jest ciągłe wrzucanie ss'ow ale popracujcie troche nad szacunkiem dla innych i kulturą.
Myslicie że to takie proste, mając 150 wiadomości dziennie, że haxy, bany screeny itp. Gdybym miał to oganąć musiałbym być 24/7. A jeżeli znacie jakiś lepszy sposób na sposób zakupu admina to podajcie, bo ja nie znam nic lepszego niż podanie i wypowiedzi graczy

PS. Jeżeli niski poziom serwera i boty a ty taki PRO to po co grasz i sobie nerwy szarpiesz? Najpierw grasz podniecony że najlepsze staty, potem dostaje fotki i sapie że musi wrzucać


http://media.steampowered.com/steamcommunity/public/images/avatars/4a/4a477a8035f0f0a8ddb07696a168762b737029e5_full.jpg

Offline

 

#6 2011-01-28 18:14:03

 Janosik1910

Smerf

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: ahhahahah żenada

"popracujcie troche nad szacunkiem dla innych i kulturą."

Ahah wytłumacz jak można pisać do typa który 5 x Cię banuje z szacunkiem taki gośc to po prostu debil.

Nie do wsyztskich mam szacunek a szczególnie do tego szczyla co mnie zbanował.

"A jeżeli znacie jakiś lepszy sposób na sposób zakupu admina to podajcie, bo ja nie znam nic lepszego niż podanie i wypowiedzi graczy"

AHahah tak... 2 posty ne forum ma ten admin o nicku .[kropka], totalnie nieogarnia nic czasem może coś zagra i nic po za tym.
Dla Ciebie głównym priorytetem tego czy dasz admina czy nie jest pewnie sms za 10 zł chociaż... więc na ten temat się nie wypowiadaj bo to widac... każdy ma admina an srv a jak pisze że typ wh to nikt z tym nic nie robi...

Najpierw grasz podniecony że najlepsze staty, potem dostaje fotki i sapie że musi wrzucać

Jeśli Ciebie podenieca cs to gratuluje.
Chyba nie czytałeś tego co napisałeś... obecnie zasugerowałeś mi żebym grał słabo i znizyl sie do poziomu tych botków, żebym nie dostawał bana pff.
Gram od poniedziałku na serwerze, od poniedziałku dostałem 5 x bana.
To Ty się lepiej zastanów dlaczego pisze wulgarnie i z brakiem kultury do tego retarda co bana dał bo mu w topce staty psuje.

P.S "Jeżeli niski poziom serwera i boty a ty taki PRO to po co grasz i sobie nerwy szarpiesz?"
Może tak gram esl ciągle w między czasie lubie wbić na srv jakiegoś znajomego z steama , wszedłem za yamanaką i nawet mi się srv spodobał, bo znam kilka osób z wcześniejszej serwerowni, ale administracja którą ty stworzyłeś jest nieogarnięta i zamiast tworzyć atmosfere sprzyjającą grze na serwerze robią wprost przeciwnie.

I ogarnięcie tego gnoja który dostał admina bo zapłacił należy do Ciebie, a od momentu w którym zbanował ehola 2 x. Myśli że wszystko może bo ma władze w jakimś stopniu na serwerze.

http://img510.imageshack.us/g/denuke0000qt.png/

Kurwa po x enty moje ssy. Jak nie lbuie tego słowa to go użyje , po prostu żenada...

Offline

 

#7 2011-01-28 18:41:01

 Bols

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 442
Punktów :   

Re: ahhahahah żenada

załóż swój serwer i zobacz ja to prosto jest wszystko utrzymać, ale tema zamykam bo sie spam robi


http://media.steampowered.com/steamcommunity/public/images/avatars/4a/4a477a8035f0f0a8ddb07696a168762b737029e5_full.jpg

Offline

 

 

 

skillownia

fgh

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plBramka Sms plus